Dámy a pánové, představuji vám svou první Dragonborn ve strukturovaném, ale neuspořádaném neoficiálním životopise, který bude nutně aktualizován (i s profilovkou).
Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
neděle 15. března 2020
I got married!
Skyrim - Posledních pár dní bylo v reálu poměrně náročných, ač velmi snadných. Moje averze k dungeonům přetrvává, leč je třeba s tou hrou pohnout, tak jsem do nějakých vlezla, protože to prostě jinak nešlo. Člověk/mer dělá, co může, ať už IRL nebo IG.
pátek 13. března 2020
Konečně uznání!
Skyrim - trpím teď velmi silnou averzí k dungeonům všech typů. což je problém. Bo 99,9 % všech kvestů je v nějakém *ém dungeonu…
pátek 28. února 2020
středa 26. února 2020
Oficiální stížnost
Skyrim - o tom, jak jsem se včera zčajila a zasekla se na hrozně dlouho v obludně ošklivém a těžkém dungeonu, kde byla spousta ošklivých a zlých draugrů, kteří se mě snažili zabít a nechtěli umřít, a já jsem u toho taky docela hodně nadávala. Moje asi zatím nejagresivnější game-session ever. A to jsem některé kusy některých her musela zkoušet na několikrát, abych je dala.
středa 12. února 2020
Nočních procházky Palem a jiná dobrodružství
Skyrim - Jo, jak jsem říkala, že je to sousedství docela fajn a pak jsem zjistila, že se tam krade z nordických ruin, tak to ještě nic nebylo. Zjistila jsem totiž, že mám jedny ruiničky hned za rohem od baráku. Hups…
pátek 7. února 2020
In next playtroughs…
Přemýšlela jsem tak nad dalšími playtrough Skyrimu a krom různých alignmentů, které jsou vždycky v každé hře v plánu už od začátku, mám pár konkrétních nových nápadůch.
středa 5. února 2020
Postav dům, najdi roh, vyčisti chrám…
Skyrim - Jestli tuhle hru přežiju, budu mít barák v každém městě ve Skyrimu (no, v každém panství). Wow. A v každém dítě (adoptované sice, ale who really cares?), přece je nenechám živořit někde na ulici, chudáčky malé. A pokud vše dobře půjde, budu šéfovat každé gildě. Nechci nikomu brát iluze (třeba Imperiálům), ale Skyrim bude můůůůj. Mwahahahahaha!
sobota 1. února 2020
úterý 28. ledna 2020
In a nutshell
Začala jsem koukat na mody ke Skyrimu, bo už mě některé věci štvaly trošku moc (inventář třeba). A taky jsem googlila, jestli se nedá něco dělat s těma vitrínkama v domečkách, bo se do nich nedá nic ukládat a to mě taky štve.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)

