Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně.
Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
Začala jsem koukat na mody ke Skyrimu, bo už mě některé věci štvaly trošku moc (inventář třeba). A taky jsem googlila, jestli se nedá něco dělat s těma vitrínkama v domečkách, bo se do nich nedá nic ukládat a to mě taky štve.