úterý 28. ledna 2020

In a nutshell

Začala jsem koukat na mody ke Skyrimu, bo už mě některé věci štvaly trošku moc (inventář třeba). A taky jsem googlila, jestli se nedá něco dělat s těma vitrínkama v domečkách, bo se do nich nedá nic ukládat a to mě taky štve.