Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně.
Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
Skyrim - den první aneb Ten zvláštní, vtíravý pocit neuchopitelné hrůzy… když se se probudíte a sedíte na voze s bandou divných týpků. Se svázanýma rukama, jsem zapomněla říct. Uh. Whaaat?