Record of this life

Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.

  • Domovská stránka
  • Beth hraje…

středa 1. února 2017

I fucked up my life

I fucked up.
I've hit the lowest point in my life so far.
Další informace »
v 2:46:00 Žádné komentáře:
štítky: bad・最悪, Dóšite eigo?
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

*

Štítky

  • anauthorized CV
  • bad・最悪
  • Dóšite eigo?
  • dragon-aged
  • fic
  • friday five o'clock
  • hry
  • change is imperative
  • chvilka poezie
  • skyrimesque
  • snippets
  • viděno
  • We will hold the line!

Archiv

  • ►  2021 (1)
    • ►  února (1)
  • ►  2020 (10)
    • ►  března (3)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2019 (5)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (1)
  • ►  2018 (5)
    • ►  června (3)
    • ►  května (1)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2017 (3)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (1)
    • ▼  února (1)
      • I fucked up my life
  • ►  2016 (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2015 (1)
    • ►  března (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  listopadu (2)
  • ►  2013 (1)
    • ►  listopadu (1)

O mně

Moje fotka
Beth
In pursiut of awesome. And magic.
Zobrazit celý můj profil

Nahlásit zneužití

Přihlášení k odběru

Příspěvky
Atom
Příspěvky
Komentáře
Atom
Komentáře
  • Domovská stránka

Trapped

Potýkám se poslední dobou se spoustou nelehkých věcí uvnitř mě samé. Po delší době jsem se teď ale začala cítit zase docela fajn. Na dobré c...

Oblíbené příspěvky

Motiv Okno s výhledem. Obrázky motivu vytvořil(a) borchee. Používá technologii služby Blogger.