Jaké je vaše defaultní nastavení světa?
Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
sobota 9. prosince 2017
neděle 5. listopadu 2017
Happiness
Během těch mnoha těžké let dospívání a studia na vysoké škole jsem mnohokrát přišla na to, co je se mnou špatně, co je smysl života atp. a o pár měsíců později jsem zase objevila, jak moc jsem se mýlila.
Nicméně... tentokrát se domnívám, že jsem na to kápla. Smyslem života je být šťastný/á/é. Spoustě lidí možná stačí málo nebo se spokojí s materiálními jistotami, ale já... já potřebuju ve svém životě to, co mi říká mé srdce. Ugh, klišé... taky bych potřebovala najít lepší slova.
//Will return later, with better words.//
středa 1. února 2017
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)