Dámy a pánové, představuji vám svou první Dragonborn ve strukturovaném, ale neuspořádaném neoficiálním životopise, který bude nutně aktualizován (i s profilovkou).
Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
neděle 15. března 2020
I got married!
Skyrim - Posledních pár dní bylo v reálu poměrně náročných, ač velmi snadných. Moje averze k dungeonům přetrvává, leč je třeba s tou hrou pohnout, tak jsem do nějakých vlezla, protože to prostě jinak nešlo. Člověk/mer dělá, co může, ať už IRL nebo IG.
pátek 13. března 2020
Konečně uznání!
Skyrim - trpím teď velmi silnou averzí k dungeonům všech typů. což je problém. Bo 99,9 % všech kvestů je v nějakém *ém dungeonu…
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)

