Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně.
Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
Potýkám se poslední dobou se spoustou nelehkých věcí uvnitř mě samé. Po delší době jsem se teď ale začala cítit zase docela fajn. Na dobré cestě. Až do dneška.