Record of this life

Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.

  • Domovská stránka
  • Beth hraje…

sobota 9. prosince 2017

The Worst Feeling

Jaké je vaše defaultní nastavení světa?
Další informace »
v 14:07:00 Žádné komentáře:
štítky: bad・最悪, change is imperative, We will hold the line!
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

*

Štítky

  • anauthorized CV
  • bad・最悪
  • Dóšite eigo?
  • dragon-aged
  • fic
  • friday five o'clock
  • hry
  • change is imperative
  • chvilka poezie
  • skyrimesque
  • snippets
  • viděno
  • We will hold the line!

Archiv

  • ►  2021 (1)
    • ►  února (1)
  • ►  2020 (10)
    • ►  března (3)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2019 (5)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (1)
  • ►  2018 (5)
    • ►  června (3)
    • ►  května (1)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2017 (3)
    • ▼  prosince (1)
      • The Worst Feeling
    • ►  listopadu (1)
    • ►  února (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2015 (1)
    • ►  března (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  listopadu (2)
  • ►  2013 (1)
    • ►  listopadu (1)

O mně

Moje fotka
Beth
In pursiut of awesome. And magic.
Zobrazit celý můj profil

Nahlásit zneužití

Přihlášení k odběru

Příspěvky
Atom
Příspěvky
Komentáře
Atom
Komentáře
  • Domovská stránka

Trapped

Potýkám se poslední dobou se spoustou nelehkých věcí uvnitř mě samé. Po delší době jsem se teď ale začala cítit zase docela fajn. Na dobré c...

Oblíbené příspěvky

  • Oblasti věčného sněhu a ledu
    Skyrim - Ehm. Výprava k Dawnguardu nezdařila se. Bloudily jsme v mlze. A sněhu. Mezi kopci. Našly jsem nějakou věž.
  • Na zcestí...
    Skyrim - A na sever a na jih, sociální služby, zločin a… překvapivě, odměna.
  • Postav dům, najdi roh, vyčisti chrám…
    Skyrim - Jestli tuhle hru přežiju, budu mít barák v každém městě ve Skyrimu (no, v každém panství). Wow. A v každém dítě (adoptované sic...
Motiv Okno s výhledem. Obrázky motivu vytvořil(a) borchee. Používá technologii služby Blogger.