Gilda. Krátký seriál (60 dílů ne delších než 10 minut) o pár lidech,
co spolu hrají Hru (WoWkoidní). Trošku jsem se na to bála koukat, abych
pak taky něco takového nechtěla začít hrát (vystačím si s Dofusem), ale
nakonec to bylo v pohodě, koneckonců, záběrů ze hry je tam minimum.
Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
sobota 29. listopadu 2014
středa 5. listopadu 2014
Páteční čaj o páté?
Proč čaj o páté?
Proč páteční?
To jako budu u toho psaní pít čaj?
A psát jako budu jen v pátek?
V pět?
Jestli jako vůbec?
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)