pátek 28. února 2020

Ovce

Už je to tu zas. Monotónnost. Chycená v pasti.

středa 26. února 2020

Oficiální stížnost

Skyrim - o tom, jak jsem se včera zčajila a zasekla se na hrozně dlouho v obludně ošklivém a těžkém dungeonu, kde byla spousta ošklivých a zlých draugrů, kteří se mě snažili zabít a nechtěli umřít, a já jsem u toho taky docela hodně nadávala. Moje asi zatím nejagresivnější game-session ever. A to jsem některé kusy některých her musela zkoušet na několikrát, abych je dala.

středa 12. února 2020

Nočních procházky Palem a jiná dobrodružství

Skyrim - Jo, jak jsem říkala, že je to sousedství docela fajn a pak jsem zjistila, že se tam krade z nordických ruin, tak to ještě nic nebylo. Zjistila jsem totiž, že mám jedny ruiničky hned za rohem od baráku. Hups…

pátek 7. února 2020

In next playtroughs…

Přemýšlela jsem tak nad dalšími playtrough Skyrimu a krom různých alignmentů, které jsou vždycky v každé hře v plánu už od začátku, mám pár konkrétních nových nápadůch.

středa 5. února 2020

Postav dům, najdi roh, vyčisti chrám…

Skyrim - Jestli tuhle hru přežiju, budu mít barák v každém městě ve Skyrimu (no, v každém panství). Wow. A v každém dítě (adoptované sice, ale who really cares?), přece je nenechám živořit někde na ulici, chudáčky malé. A pokud vše dobře půjde, budu šéfovat každé gildě. Nechci nikomu brát iluze (třeba Imperiálům), ale Skyrim bude můůůůj. Mwahahahahaha!

sobota 1. února 2020