Už je to tu zas. Monotónnost. Chycená v pasti.
Možná jich mám víc, možná mám jen tenhle jeden. Upřímně doufám, že je jich víc. Ale nevím. Tenhle je ale jen jednou. A někdy je v něm dobře, jindy mizerně. Občas píšu anglicky, často česky, sem-tam japonsky.
pátek 28. února 2020
středa 26. února 2020
Oficiální stížnost
Skyrim - o tom, jak jsem se včera zčajila a zasekla se na hrozně dlouho v obludně ošklivém a těžkém dungeonu, kde byla spousta ošklivých a zlých draugrů, kteří se mě snažili zabít a nechtěli umřít, a já jsem u toho taky docela hodně nadávala. Moje asi zatím nejagresivnější game-session ever. A to jsem některé kusy některých her musela zkoušet na několikrát, abych je dala.
středa 12. února 2020
Nočních procházky Palem a jiná dobrodružství
Skyrim - Jo, jak jsem říkala, že je to sousedství docela fajn a pak jsem zjistila, že se tam krade z nordických ruin, tak to ještě nic nebylo. Zjistila jsem totiž, že mám jedny ruiničky hned za rohem od baráku. Hups…
pátek 7. února 2020
In next playtroughs…
Přemýšlela jsem tak nad dalšími playtrough Skyrimu a krom různých alignmentů, které jsou vždycky v každé hře v plánu už od začátku, mám pár konkrétních nových nápadůch.
středa 5. února 2020
Postav dům, najdi roh, vyčisti chrám…
Skyrim - Jestli tuhle hru přežiju, budu mít barák v každém městě ve Skyrimu (no, v každém panství). Wow. A v každém dítě (adoptované sice, ale who really cares?), přece je nenechám živořit někde na ulici, chudáčky malé. A pokud vše dobře půjde, budu šéfovat každé gildě. Nechci nikomu brát iluze (třeba Imperiálům), ale Skyrim bude můůůůj. Mwahahahahaha!
sobota 1. února 2020
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
