pátek 7. února 2020

In next playtroughs…

Přemýšlela jsem tak nad dalšími playtrough Skyrimu a krom různých alignmentů, které jsou vždycky v každé hře v plánu už od začátku, mám pár konkrétních nových nápadůch.

  • Khajit, který bude vlkodlak. Není nad kotě měnící se ve štěně. (Nebo Argonianec? Fumufumu.)
  • Imperiál, který se přidá ke Stromcloakům. Motivace? Well… let's see. Ale zatím si ho (nebo ji?) představuju jako takový ten stereotyp mladého amíka, co se přidá k teroristům, protože mu jeho země lhalaaaaa a bůh mu lhaaaaal a všichni mu lhaliiiii. Ale uvidíme. Třeba bude triple-agent. :D

Žádné komentáře:

Okomentovat