neděle 15. března 2020

Erhala In, 1st of her name - an anauthorized CV

Dámy a pánové, představuji vám svou první Dragonborn ve strukturovaném, ale neuspořádaném neoficiálním životopise, který bude nutně aktualizován (i s profilovkou).

k 1st Sun's Down 4E 202 a 15. 3. 2020

Erhala In, 1st of her name

alignment: Good, oscillating between Neutral and Chaotic

date of birth: unknown (like 4E 170-ish), jsem vlastně ještě elfátko

main residence: Windstead Manor, Hjaalmarch, co by kamenem dohodil od Solitude, východně od opuštěné chatrče, hned za rohem od High Gate Ruins (srlsly, kdo tuhle parcelu vybíral?)

formální vzdělání:
  • Bard of the Bards College
  • Scholar of the College of Winterhold
  • Ysmir
neformální vzdělání:
  • Agent of the Thieves Guild
  • Shield-Sister of the Companions
  • Assassin of the Dark Brotherhood
více: zde

daedrická přízeň:
  • Disciple of Azura
  • Hunter of Hircine
  • Faithful of Meridia
  • Devoted of Sanguine
  • Demented of Sheogorath
pracovní zkušenosti:
occupation:
  • adventurer
  • reluctant good-doer
  • accidental evil-doer
  • odd-job woman
  • slayer of dragons
  • raider of tombs
  • 2nd death of Draugrs
  • just trying to make a living, really
hobbies:
  • photographgy (nature, sky, action, selfies etc.)
  • stealing Gold, Salt Piles, books I haven't read yet, occasional valuables from cleaning houses
  • selling stuff nobody needs ('cause they're dead, mostly)
  • smithing
  • alchemy
  • running around on ridiculous epic errands for Daedric Princes
  • not getting killed
achievments:
  • haven't died yet, I mean, like, in-gamely
  • got two kids (there'll be more, mods willing)
  • got married (Onmund; 30th Morning Star, 4E 202)
  • got a good horse (Frost)
  • got a great friend (J'zargo)
  • got several houses
  • been to a Thalmor party and lived
  • still alive (it's a big thing, furt se mě někdo snaží zabít)

jazyky a písma:
  • Tamrielic          C2   (je to lingua franca, tak to asi umim, ne?)
  • Dunmeri           C2   (I guess? Jsem přece dunmer.)
  • Altmeri             A1   (tak jakože, rozumím asi těm základním slovům, no)
  • Daedric Sript    A1   (pasivní znalost, sem tam úspěšná)
  • Dragonish      A½   (vím, co znamená „Dovahkiin“ a když jsem dost dlouho v dungeounu, chytám se na to, jak na mě draugři křičí, ať umřu)
  • Dragon Script    A⅒   (jsou to takové čárečky… časem se je možná naučím)
oblíbené jídlo: huh, asi kousek Eidaru s bagetou a japko (červený)
neoblíbené jídlo: grilovaný horker
drogy: eh… jsem si tu Skoomu dala jen proto, že jsem potřebovala zvednout staminu a nemá to žádný vedlejší účinky…
oblíbené kouzlo: definitely fire (ale moje Chain Lightning Stuff je taky skvělá)
oblíbené kydlítko: zatím žádné
oblíbený outfit: Thieves Guild!
oblíbený daedrický kníže: Sheogorath
oblíbený Divine: Talos (ale neříkjte to Tullkovi a hlavně ne Ondolemarovi)

fotografické portfolio:

Žádné komentáře:

Okomentovat