Dámy a pánové, představuji vám svou první Dragonborn ve strukturovaném, ale neuspořádaném neoficiálním životopise, který bude nutně aktualizován (i s profilovkou).
k 1st Sun's Down 4E 202 a 15. 3. 2020
Erhala In, 1st of her name
alignment: Good, oscillating between Neutral and Chaoticdate of birth: unknown (like 4E 170-ish), jsem vlastně ještě elfátko
main residence: Windstead Manor, Hjaalmarch, co by kamenem dohodil od Solitude, východně od opuštěné chatrče, hned za rohem od High Gate Ruins (srlsly, kdo tuhle parcelu vybíral?)
formální vzdělání:
- Bard of the Bards College
- Scholar of the College of Winterhold
- Ysmir
- Agent of the Thieves Guild
- Shield-Sister of the Companions
- Assassin of the Dark Brotherhood
daedrická přízeň:
- Disciple of Azura
- Hunter of Hircine
- Faithful of Meridia
- Devoted of Sanguine
- Demented of Sheogorath
- Thane of Haafingar (od 29th-ish Frostfall 4E 201)
- Thane of Hjaalmarch (od 27th-ish Sun's Dusk 4E 201)
- Thane of the Pale (od 31st Morning Star 4E 202)
- Thane of the Rift (od 20th-ish Heartfire 4E 201)
- Thane of Whiterun (od 20th-ish Last Seed 4E 201)
- adventurer
- reluctant good-doer
- accidental evil-doer
- odd-job woman
- slayer of dragons
- raider of tombs
- 2nd death of Draugrs
- just trying to make a living, really
- photographgy (nature, sky, action, selfies etc.)
stealing Gold, Salt Piles, books I haven't read yet, occasional valuables fromcleaning houses- selling stuff nobody needs
('cause they're dead, mostly) - smithing
- alchemy
- running around on
ridiculousepic errands for Daedric Princes - not getting killed
- haven't died yet, I mean, like, in-gamely
- got two kids (there'll be more, mods willing)
- got married (Onmund; 30th Morning Star, 4E 202)
- got a good horse (Frost)
- got a great friend (J'zargo)
- got several houses
- been to a Thalmor party and lived
- still alive (it's a big thing, furt se mě někdo snaží zabít)
jazyky a písma:
- Tamrielic C2 (je to lingua franca, tak to asi umim, ne?)
- Dunmeri C2 (I guess? Jsem přece dunmer.)
- Altmeri A1 (tak jakože, rozumím asi těm základním slovům, no)
- Daedric Sript A1 (pasivní znalost, sem tam úspěšná)
- Dragonish A½ (vím, co znamená „Dovahkiin“ a když jsem dost dlouho v dungeounu, chytám se na to, jak na mě draugři křičí, ať umřu)
- Dragon Script A⅒ (jsou to takové čárečky… časem se je možná naučím)
neoblíbené jídlo: grilovaný horker
drogy: eh… jsem si tu Skoomu dala jen proto, že jsem potřebovala zvednout staminu a nemá to žádný vedlejší účinky…
oblíbené kouzlo: definitely fire (ale moje Chain Lightning Stuff je taky skvělá)
oblíbené kydlítko: zatím žádné
oblíbený outfit: Thieves Guild!
oblíbený daedrický kníže: Sheogorath
oblíbený Divine: Talos (ale neříkjte to Tullkovi a hlavně ne Ondolemarovi)
fotografické portfolio:
|
|
|
|
|
|







Žádné komentáře:
Okomentovat